Documente manageriale

iunie 19th, 2024
Comentariile sunt închise pentru Procedura operațională privind modalitățile de desfășurare a activităților de pregătire a sesiunilor de examen

Procedura operațională privind modalitățile de desfășurare a activităților de pregătire a sesiunilor de examen

 Procedura operațională privind modalitățile de desfășurare a activităților de pregătire a sesiunilor de examen, circuitul de intrare și de ieșire al elevilor, a personalului didactic, didactic auxiliar și nedidactic, precum și modul în care se va realiza igienizarea/ dezinfecția unității de învățământ, în scopul prevenirii și combaterii îmbolnăvirilor cu sars-cov-2

Procedura operationalaComentariile sunt închise pentru Procedura operațională privind modalitățile de desfășurare a activităților de pregătire a sesiunilor de examen


0 Comments


Comentarii inchise.