Despre noi

noiembrie 30th, 2023
Comentariile sunt închise pentru Bun venit noului val de boboci!

Bun venit noului val de boboci!

Felicitări, dragi boboci, pentru alegerea voastră de a continua studiile in cadrul unitatii noastre scolare! Suntem convinși că împreună vom forma o comunitate în care învățarea și creativitatea vor fi stimulate, iar descoperirea de noi cunoștințe și abilități va fi o experiență minunată.
În drumul vostru către dezvoltare personală și profesională, vă promitem că veți fi sprijiniți în fiecare pas al vostru! Profesorii noștri pasionați și dedicați, împreună cu colegii voștri mai mari, vor fi alături de voi pentru a vă încuraja, inspira și ghida în tot acest proces.
În lumea noastră plină de oportunități, suntem mândri că ați ales Liceul Tehnologic ”Nikola Tesla”, unde veți putea explora domenii tehnice și economice, dezvoltându-vă abilitățile și talentul pentru a face o diferență în viitor.
Abia așteptăm să vă întâlnim și să începem să lucrăm împreună! Vom organiza activități frumoase, proiecte interesante și vom crea amintiri de neuitat.
Cu cele mai bune urări,
Echipa Liceului Tehnologic ”Nikola Tesla”

Clip

NikolaTesla

Comentariile sunt închise pentru Bun venit noului val de boboci!


0 Comments


Comentarii inchise.