0
comments
Olimpiade şi concursuri

Rezultate olimpiade si concursuri 2018

Posted septembrie 19th, 2019 by admin

In anul şcolar 2017-2018, elevii Liceului Tehnologic Nikola Tesla au obtinut urmatoarele premii: LOVIN SEBASTIAN LUCIAN – clasa a XII-a Premiul II – Olimpiada- Aria curriculară ”Tehnologii”, etapa județeană – Municipiul București, domeniul Electric, Electrotehnic, Electromecanic GHEORGHE DRAGOȘ ANDREI – clasa a XI-a Premiul II – Olimpiada- Aria curriculară ”Tehnologii”, etapa județeană – Municipiul București, […]

Full Story »

0
comments
Olimpiade şi concursuri

Rezultate olimpiade si concursuri

Posted septembrie 19th, 2019 by admin

In anul şcolar 2016-2017, elevii Liceului Tehnologic Electronica Industriala au obtinut urmatoarele premii: Locul II Olimpiada Interdisciplinara Tehnica – Taranu George, clasa a XI-a B, Electronica Automatizari Mentiune – Concursul National INOVAFEST locul II – Concursul ”Vreau sa fiu antreprenor” organizat la Universitatea Ecologica Bucuresti locul III – Competitia Jobs, faza locală Mentiune – Concursul […]

Full Story »

0
comments
Olimpiade şi concursuri

Olimpiada tehnica interdisciplinara – faza pe municipiu – 2011

Posted septembrie 19th, 2019 by admin

                          In anul şcolar 2011-2012, la Olimpiada tehnica interdisciplinara, faza pe municipiu, elevii liceului nostru au obţinut mai multe premii: Locul II: Necula Liviu, clasa a XIII a D Constantin Florinel, clasa a XII-a D Locul III: Campeanu Ionut, clasa a XII-a D Mentiuni: […]

Full Story »

0
comments
Olimpiade şi concursuri

Premii olimpiada 2012-2013

Posted septembrie 19th, 2019 by admin

2012/2013 • Locurile I si II la olimpiada interdisciplinara tehnica – faza pe municipiu – tehnician electronist clasa XIII RP – calificare la faza nationala • Locul III si mentiune la olimpiada interdisciplinara tehnica – faza pe municipiu – tehnician in automatizari clasa XI – calificare elev cu locul III la faza nationala • Locul […]

Full Story »

0
comments
Olimpiade şi concursuri

Olimpiada tehnica interdisciplinara 2008 – faza pe municipiu

Posted septembrie 19th, 2019 by admin

Cls a XI-a – Tehnician in Automatizari Darie Dan Ion – Locul 1 – Calificat pentru faza pe tara Gheorghiu Clarisia – locul 2 Nitu Alexandru – mentiune Cls a XII-a – Tehnician in Automatizari : Tudorica Ionut – locul 2 Cls a XII-a – Tehnician Operator Tehnica de Calcul Albu Florin Alexandru – locul […]

Full Story »